GEA سيستم WHITEBLOC Aero خود را به بازار معرفی کرد

  1. خانه
  2. اخبار
  3. GEA سيستم WHITEBLOC Aero خود را به بازار معرفی کرد

GEA سيستم Aero Whitebloc خود را به بازار معرفی کرد، این سیستم بصورت ويژه براي پر کردن بطري های نوشيدني با ماندگاری بالا (Extended Shelf Life) یا (ESL) طراحي شده است. Whitebloc Aero نیازهای خاص تولید کنندگان نوشیدنی ESL از جمله سادگی کار با دستگاه، کارایی بسیار بالا (High Efficiency)، اطمینان بالا از فرایند، کاربردی بودن، پایداری وثبات کیفیت محصول، انعطاف پذیری برای استفاده از مواد اولیه و ظروف مختلف و کمترین هزینه تولید در هر واحد محصول را تامین می کند.

طراحی Whitebloc Aero برای مدت زمان مورد نیاز در برنامه های ESL بهینه شده است. این امر باعث می شود که آلودگی بطری با پراکسید هیدروژن خشک و فعال شدن بعدی آن با هوای گرم روی یک  سیستم دوار و چرخنده انجام شود و فیلر را تا حد امکان کوچک وجمع و جور کند.

این دستگاه بسته به سطح مورد نیاز مشتری در حساسیت محصول و ماندگاری مناسب برای طیف گسترده ای از محصولات دارای اسید کم(مثل شیر و نوشیدنی های شیری) تا محصولات دارای اسیدیته بالا(مثل آبمیوه های ترش یا فراورده های تخمیری ترش شیر)، طراحی و ساخته شده است.

شستشو و تمیز کردن تجهیزات نیز با توجه به امکان انتخاب بین ادغام سیستم های مختلف تمیز کردن و استفاده از مواد مختلف موجود یا انتخاب فرآیند تمیزکاری اختصاصی GEA Whitebloc Aero، سریع، مقرون به صرفه و انعطاف پذیر شده است.

GEA سيستم Aero Whitebloc خود را به بازار معرفی کرد

GEA سيستم Aero Whitebloc خود را به بازار معرفی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست