با تعهد ، برای کیفیت و رضایت

درباره ما

به نوآوران ایساتیس سومه خوش آمدید

شرکت نوآوران ایساتیس سومه با هدف ارائه محصولات ممتاز و مرغوب در صنعت غذائی و به خصوص مواد اولیه مورد نیاز کارخانه های  تولید لبنیات، در سال ۱۳۹۴ آغاز به کار نموده است. شرکاء شرکت قبل از تاسیس هر کدام دارای سوابق طولانی در امر بازرگانی داخلی و خارجی بوده اند، تجارب همه آنان باعث شد تا نیل به اهداف شرکت با سرعت چشمگیری محقق گردد.

تهیه مواد اولیه مرغوب بطوریکه همیشه در دسترس مشتریان باشد، یکی از اهداف مهم این مجموعه است. تلاش همه همکاران شرکت بر آن است که تولیدکنندگان و  مصرف کنندگان داخلی به جای آن که سرمایه و زمان زیادی را صرف شناسایی،  تهیه و واردات کالای مورد نیاز خود نمایند، بتوانند در هر زمان که بخواهند نیاز خود را برای کالای با کیفیت عالی، به راحتی و با صرف کمترین هزینه و قیمت مناسب تهیه نموده و دغدغه ای نداشته باشند.

شرکت نوآوران ایساتیس سومه با بکارگیری کادر متخصص و دارای تحصیلات عالی در زمینه علوم غذایی و بهداشتی، توانسته در کنار واحد های تولیدی و مصرف کننده، ضمن معرفی محصولات، روش های بکارگیری و مصرف کالاها را پیشنهاد نماید. همکاری شانه به شانه با مدیران کیفیت واحدهای تولیدی باعث ایجاد شناخت بیشتر از نیازهای مصرف کنندگان گردیده و این امر موجبات گردآوری و ارائه سبد کاملی از محصولات را فراهم آورده است.

“در حال حاضر این شرکت نماینده رسمی UNISENSOR بلژیک، MAYASAN و Optimum ترکیه می باشد.”

MAYASAN

UNISENSOR

Optimum

فهرست